![Лувр 1](https://kaglitsey.ukr.school/wp-content/uploads/sites/42/2022/04/Luvr-1.jpg)
Девіз: Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!
Мета: виховувати любов і шанобливе ставлення до рідного краю, України, її історії і культури, почуття національної гідності; потребу ведення здорового способу життя, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих; розвивати креативні здібності учнів, почуття колективізму, взаємодопомоги, гуманного ставлення до товаришів і дорослих, милосердя, культуру поведінки; об’єднати дітей навколо колективних творчих справ.